BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2010

sekmeskodas

Lyderiu gimstama ar tampama?


Šiuo metu skaitau D. Taylor “Atvira lyderystė”

“Knygos turinio esmę sudaro 7 kelionės. Jos prasideda garantuotos sėkmės recepto aprašu ir baigiasi…”

Mintys knygos pradžioje gana sausokos ir ‘kažkur girdėtos’, bet staiga kalba pakrypsta apie atvirą lyderystę.

“Jeigu visada darysite tą patį,  visada tą patį ir gausite.  Tad jei norite sulaukti kitokio rezultato, turite ką nors daryti kitaip”.

“Nėra gerų ir blogų dalykų. Yra tik tokie, kurie artina prie svajonės arba tolina nuo jos.”

“Svarbu, ne kas mums atsitinka,  o kaip į tai reaguojame.”

“G.B. Dantizas buvo Kalifornijos Berklio universiteto studentas. Kartą jis, pavėlavęs į statistikos paskaitą, nuo lentos nusirašė uždavinius, nes manė, kad tai namų darbai. Po kelių dienų jis atnešė dėstytojui išspręstus uždavinius. Pasirodė, jog du iš jų buvo ne namų darbai, o tądien dėstytojo pateikti pavyzdžiai uždavinių, iki šiol laikytų neišsprendžiamais.”

“Vidinė galia ir valdžia kitiems - stipriausia asmens varomoji jėga. Daugelis žmonių nei viešai,  nei sau nepripažįsta juntą tokį jausmą.” Kiti varantys veiksniai: didžiavimasis ir svarbos jausmas,  finansinis saugumas ir sėkmė, savo vertės užtikrinimas ir pastangų pripažinimas, bendradarbių pripažinimas.

“Galite elgtis kitaip. Nutarkite visą savaitę apie kiekvieną žmogų sakyti tik teigiamus dalykus, ypač jiems negirdint. Ar bent vieną dieną, jei savaitės per daug.”

“Svarbiausias sėkmės veiksnys - bendravimas., ryšių su kitais žmonėmis mezgimas.”

“Vienintelis veiksmingiausias būdas ką nors keisti savo gyvenime -elgtis taip,   tarsi pokytis jau būtų įvykęs.”

“Sykį mokykloje buvau paliktas po pamokų, nes liniuotą sąsiuvinį pasukau šonu ir pradėjau rašyti skersai linijų. Taip daryti buvvo draudžiama. Mokytojas paaiškino” “Kaip manai, kam tada sąsiuvinis yra liniuotas?” Dabar norėčiau jį vėl susitikti. Juk šiandien lyderiai, komandos ir įmonės lenktyniauja, rašydamos skersai linijų, - pagal naująją taisyklę pirmiausia reikia pažeisti taisykles.”

**********

Apibendrinant, lyderystę lemia tam tikras savybių rinkinys: įgimtos (išvaizda), išlavintos (retorika), suteiktos (socialinė padėtis). Dar į visa tai įmaišius asmens norus,  palankiai susiklosčiusias aplinkybes - gauname lyderį.

Tačiau jokios lyderystės mokyklos ir ugdymai nepadės, jeigu žmogus neturi  lyderystės užuomazgos, vidinės jėgos, kuri trauktų kitus žmones.

Tai visgi, lyderiu gimstama ar tampama? Balsuok! :)

Rodyk draugams

sekmeskodas

Reklama: „ENGLISH for LUNCH“

2010/11/15 startuoja „ENGLISH for LUNCH“ - užsuk “užkąsti” ANGLŲ kalbos kartą per savaitę per pietų pertrauką.

KAIP tai vyksta? Susitinkame kartą per savaitę sutartu laiku, pvz. 3niais 12:00-13:15. Gaunate pamokos programėlę ir pagal ją atliekame šnekamosios anglų k. užduotis. Jeigu reikia – yra visos sąlygos užkąsti (išgerti arbatos ar pasišildyti sumuštinį). Juk visgi pietų pertrauka! :)

Planuojame grupelėje turėti iki 4-5 labai panašaus ar vienodo lygio šaunių žmonių komandą, daug kalbėtis, atsipalaiduoti ir netgi panaudoti žaidybinius elementus pagerinti jūsų virškinimui!

KUR vyksta? Mūsų patalpose, Kareivių 6-409, Vilnius. Kaina – 80lt mėnesiui, apmokėjimas už mėnesį iš anksto.

Susisiekite: Anglų k. mokykla „Supermokytojas“, tel. 8606 56119, manokursai@gmail.com .

Grupelės bus renkamos reguliariai. Ateik ir Tu ;)

Rodyk draugams

sekmeskodas

Trys idėjos fotografijai

Šįvakar dar kartą pasvajojau, kaip būtų puiku mokėti profesionaliai fotografuoti…

1. Retro/ Vintage stilius. Šiandieniniame “Žmonės” numeryje užtikau įspūdingas REDLUK namų retro fotosesijos (mama-dukra tema) nuotraukas. Panašių atvirukų serija būtų populiari ne tik Lietuvoje, kur daug kas “kreizėja” dėl šio stiliaus, bet ir visame pasaulyje, nes šiuo metu siaučia gan stipri www.postcrossing.com banga .

2. Filmų herojų tematika. Tame pačiame žurnale yra automobilio reklama filmo “Herojai“  motyvais. Kodėl gi netiesiogiai nepanaudojus visų garsių serialų motyvų tiems patiems atvirukams, plakatams ar kitiems reklaminiams projektams? (Jeigu pažiūrėsite rusišką serialą “Internai”, sužinosite iš kur “Dr House” režisieriui kylo mintis apie “daktarą” :) )

3. “Dvynukų” idėja.

Įdomiai turėtų atrodyti daiktų serija “Double“, daiktai - dvynukai. Dvi vienodos kėdės, du garuojantys kavos puodeliai, du vienodi medžiai ar du identiški balandžiai besiprausiantys rudeniškoje baloje (gaila fotoaparatas tuo metu liko namie :) )

Kokią fotosesiją surengtumėte jūs?

P.S.1. Kodėl iki šiol nėra “Neregėtos Lietuvos” serijos atvirukų?

P.S.2. Belle-blanc labai estetiškos nuotraukos ir muzika - “paskanaukit”!

Rodyk draugams

Next »