BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2011

sekmeskodas

Spalvų žaidimas/ The game of colours

Sklando internete spalvų virusiukas, kuriuo mielu noru užsikrėčiau pamačiusi šį žaidimą.

Žaidimo idėja - paprašyti, kad tau paskirtų spalvą, rasti pagal gautą spalvą 9 daiktus, juos nufotografuoti, padaryti koliažą ir aprašyti procesą.

Laukdama kol Knopkiniukai paskirs man spalvą, vis mintijau, kad tik gaučiau kokią dažniau pasitaikančią. Geltona pasirodė labai tinkama, o svarbiausia, kad šią spalvą aš tikrai mėgstu. Mano nusivylimui pirmąjį rytą atkapsčiau tik keletą tikrai geltonų daiktų: puodelį, paukštelio lizdą, medaus stiklainiuką. Sekančios dienos buvo apniukusios, tad rankos nekylo kuistis, o tuo labiau fotografuoti. Šiandien pasakiau sau - reikia tai įgyvendinti šiandien! Tad geltonąją kolekciją papildžiau likusiomis nuotraukomis: mėgstamo vasarinio sijono, šilkine skara, kurią dažniau naudoju kaip staltiesę, arbata, vaisiais, kempinėle ir stiklinėmis žvakidėmis, kurios dienos šviesos nematė jau amžinybę. Štai taip ir sulipdžiau smagų geltonąjį paveiksliuką.

Kaip jums mano koliažas? ;) Gal užsikrėsit virusiuku? Jei norėtumėte pažaisti, komentaruose paprašykit spalvos, o paskui įmeskit nuorodą į savo blogą ar tiesiog koliažą.

SPALVOS PAPRAŠĖ  IR GAVO :) :

1. Laura Ta - Žydra.

2. Ele - Oranžinė.

Rodyk draugams

Next »