BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gruodis, 2011

sekmeskodas

Skanios dovanos

Keletą savaičių naršiau po internetą ieškodama įdomių, nesunkiai įgyvendinamų ir praktiškų idėjų dovanoms.

Aktualu buvo ir tai, kad dovanos būtų suvartojamos prasmingai. Štai keletas pavyzdžių, ką įgyvendinau su minimaliom laiko sąnaudom :)

Vaisių  ir vaisių- riešutų asorti

Kavos gėrimas

Pagrindinė mintis - tvarkingais sluoksniais išdėlioti turimus ingredientus: tirpią kavą, kakavą, cukraus pudrą arba cukraus “kristalus”, kuriuos  dėjau aš, šiek tiek cinamono, malto muskato ar gvazdikėlių (priklausomai nuo to, ką turit ir ką mėgstat) ir tarkuoto šokolado. Šią idėjau radau čia. Pagal originalų receptą dar reikėtų įdėti sausos grietinėlės ar pieno miltelių, bet kadangi nepavyko jų rasti su normalia, sveika sudėtimi - pasirodė logiška atskirai įsipilti tikro pieno.

Šiąnakt,  dar atidžiau “paguglinusi”, aptikau, jog visos šios idėjos paimtos iš knygos “Dovanos iš virtuvės“. Tad, pati knyga  taip pat galėtų būti puiki dovana.  Šventės dar nesibaigia - reikės ją įsigyti!

Ir pabaigai…

Gurmaniški avižiniai sausainiai

(savos kūrybos receptas, 10 balų už skonį)

Jei paskubėsite, spėsit skanią dovanėlę paruošti ir šioms Kalėdoms!

Rodyk draugams

sekmeskodas

Kalėdiniai sveikinimai/ Merry Christmas

… Sveikinu visus patobulėjusius, tobulėjančius, siekiančius tikslų… Manieji tikslai nugarmėjo į antrą planą… Artėjantys Naujieji tikiuosi privers susiimti ir atgauti buvusias “formas”, kad galėčiau judėti toliau… Pasimėgaukite artėjančiomis šventėmis, pasidalinkit dėmesiu ir šiluma, pabendraukit su tais, kuriems neradote laiko metų bėgyje… Juk svarbiau tai, kas nenuperkama…

Gražių ir jaukių Kalėdų.

IKI!

Rodyk draugams

Next »