BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laiškus gauti būna malonu? Dažniausiai. Pranešimus ir sąskaitas? Šiaip sau. Bet pareiga yra pareiga, ypač kai moki už tai, kas priklauso.

Bet praeitą penktadienį (jau 2011m.) gavusi pranešimą apie tai, kad 2010m. balandį nesumokėjau darbinių patalpų nuomos, buvau lengvai šokiruota.

Biurą nuomuojuosi padorioje vietoje,  šį balandį bus 2 metai, kai vos ne kasdien vaikštau į šį verslo centrą. Nuoma apmokama gyvai arba pavedimu. Nuo to “lemtingojo” balandžio visada pradėjau mokėti gyvai, kvitelius ir dokumentus saugau pagal galimybes, bet būtent to mėnesio kvitelio nerandu. Galų gale ne mano  pareiga kvitelius saugoti. Mano pareiga laiku sumokėti, ką kiekvieną mėnesį ir darau.

Pinigus priima ir kvitą išrašo administratorė. Viską skaičiuoja buhalterė. Teoriškai yra galimybė, kad nesumokėjau. Bet realesnė galimybė,  kad sumokėjau!

Administracija porą kartų yra akcentavusi, kad esu viena iš nedaugelio laiku sumokančiųjų, kad jie turi didelius įsipareigojimus bankui ir kad kiekvieną mėnesį laukia nuomos pinigų, kaip išganymo. Argi galėjo nepastebėti tuomet, kad “nesumokėjau”?

Pirma mintis, gavusi sąskaitą, “kažkaip reiks sumokėti”. Šiek tiek atvėsus “pala, o kodėl turiu mokėti antrą kartą, galbūt apmokėti kažkieno padarytą klaidą?”

Savo asmeninėje knygutėje, kurioje sąžiningai rašausi kiekvieno mėnesio išlaidas ir pajamas, yra pažymėta - 2010/04 “sumokėta už biurą 855lt”.

Kaip išspręsti šį klausimą?

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (5) to “Skola nukritusi iš dangaus/ DEBT FROM NOWHERE”

 1.   KGon 16 Sau 2011 at 11:53

  Jei neturi kvitelio - neturi įrodymo. Teisiškai jie turi pagrindą, o tu lieki neteisi…

 2.   sekmeskodason 16 Sau 2011 at 11:57

  teisė-labai subtilus dalykas…

 3.   sekmeskodason 16 Sau 2011 at 12:14

  Klausimas- ką daryti? :)

 4.   Ritaon 17 Sau 2011 at 19:18

  Jei neturi kvitelio, lieka vienintelis variantas, eiti į buhalteriją ir prašyti, kad peržiūtėtų mokėjimus. Juk kartais ir jiems pasitaiko klaidų, kartais tereikia gerai pasiaiškinti. Bet dar patarčiau peržiūrėti visus savo popierius nesikarščiuojant, gal kartais kur nors pasislėpęs “sėdi kvitelis ir šypsosi”. Jei neatsiras kvitelis ir nepavyks geranoriškai sutarti, gali tekt sumokėti antrą kartą, bet dabar jau kvitelius saugok, kad ateityje problemų nekiltų!

 5.   sekmeskodason 17 Sau 2011 at 19:50

  Šiandien toks peržiūrėjimas įvyko. Pas juos viskas tvarkoj. Čia galėtų būti tik mano klaida. Bet labai akivaizdžiai pagavau administratorę ant kitos klaidos, kurios metu esu permokėjusi virš 100lt. O du kartus klausiau-ar tikrai viskas tvarkoj.
  Taip išeina, kad už balandį nesumokėjau aš. Bet negaliu tuo patikėti, kad galima tiesiog “pamiršti” sumokėti tokio dydžio sumą, kai tu tvarkingai darai tą kas mėnesį ir galvoje nešiojies visą laiką. :)

Trackback URI | Comments RSS

Rašyk komentarą