BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
sekmeskodas

Startinė pakuotė

Startinė TIKSLŲ siekimo  IR SVAJONIŲ išsipildymo pakuotė. Neparduodama  - pasigaminti reikės patiems!

Jeigu esate čia, greičiausiai kažko ieškote. Tiesa? Ieškojau ir aš. Šiandien man daug aiškiau, kas aš esu, koks mano vaidmuo ir į kurią pusę noriu keliauti. Tik dabar nuolatos ieškau priemonių, kurios padėtų keliauti ten, kur reikia ir taip, kaip reikia. Sėkmės  receptas paprastas - tai nuolatinis, atkaklus darbas su savimi ir savo tikslais.

Pagrindiniai SĖKMĖS RECEPTO ingredientai:

3 in 1. Svajonių albumas, sėkmės žurnalas ir įkvepiančios citatos.

 

Užrašų knygutė, kurią išnaudoju maksimaliai: viena pusė tarnauja kaip svajonių albumas (klijuoju savo norus ir svajones  man patikusių paveikslėlių forma), kurį papildau mane įkvepiančiomis citatomis. Kitoje pusėje užsirašau visus sėkmingus dalykus, net ir smulkmenas, kuriuos pavyko įgyvendinti.

2 in 1.Įdėjų knyga ir konspektai.

Turiu paprastą užrašų knygutę, skirtą kasdieniniams darbams žymėtis, planuoju laiką ir darbus. Bet smulkmeniškai viską rašytis niekaip negaliu prisiversti. Tad išgelbėjau save nuo savęs pačios: Idėjų sąsiuviniu. Į jį rašausi visus darbus - idėjas, kurios tinka mano profesinei veiklai ir asmeniniam tobulėjimui. Puslapio viršuje užvedu aktualią temą, pvz. “Naujos temos blogui”, “Anglų k . pamokos grupėms” arba “Gera savijauta” ir į konkretų puslapį rašau tik tai temai tinkančias idėjas. Kartais tai būna viena mintis per savaitę, o kartais net kelios per dieną. Ir kiekviena jų ten ramiai tupi, kol reikiamam momentui atėjus, bus įgyvendinta. Beje, skaitau knygas (ne grožines), o  radusi naudingų idėjų - minčių, tinkamų mano sritims, taip pat rašausi į Idėjų sąsiuvinį. Patogu ir prasminga. Man. O galbūt ir jums.

Idėjų dėžutė.  Alternatyva Idėjų sąsiuviniui. Dienos bėgyje ant atskirų lapelių užrašytas mintis rinkite į vieną vietą ir kartas nuo karto peržiūrėkite. Lapelius pradėjau rinkti prieš porą metų. Dar prieš metus kai kurios idėjos atrodė juokingos ir beprasmės, bet retkarčiais jas perskaitydama matau, kad kai kurias mintis jau galiu viena ar kita forma panaudoti.

1 in 1. Svajonių paveikslas.

Vizualizacija. Kas išbandė, žino, kad tai neatsiejama tikslų siekimo ir svajonių įgyvendinimo proceso dalis. Mano pirmasis paveiksliukas atrodė taip. Lengvai pagaminamas, jeigu turite po ranką krūvą žurnalų. O prieš tai siūlau trumpai, bet gerai pagalvoti, kurie norai yra iš tikrųjų jūsų, o kurie “primesti” (t.y. kiti sako, kad turime to norėti).

Patobulintas pirmojo Svajonių paveikslo variantas. Nuotraukų koliažas. Jame realios, jau įvykusių dalykų nuotraukos ir naujos, photoshopo pagalba sukurtos nuotraukos , kuriose “jau esu”  pvz. kokioje nors egzotiškoje vietoje arba su kokiu nors žmogumi, su kuriuo dar tik ketinu susipažinti. Vizualizacijai labai svarbu galvoti apie visus norus ir svajones esamuoju laiku: “esu, turiu, matau, jaučiu…”.

Papildomi ingredientai, kurie suteikia ypatingą skonį.

Knygos. Pradėkite nuo jums patinkančios ir jus užkabinančios. Knygų daug, informacija daug kur kartojasi, bet galbūt kitais pavyzdžiais arba labiau jus motyvuojančiais žodžiais. Jeigu randate minčių, kurios siejasi su jūsų tikslais, norais - užsirašykite į Idėjų knygą. Galbūt reikiamu metu jos lauks jūsų.

Mokytojai. Juo gali būti žmogus, esantis arba dar tik atsirasiantis šalia jūsų ir situacijos. Lietuviai jas vadina problemomis. O anglų kalboje išsireiškiama „I‘ve got a situation here”. Man toks požiūris priimtinesnis. Stebėkite pasaulį, jus supančią aplinką, mėgaukitės tuo, kas jus supa, svajokite, galvokite, ką galite pakeisti. Panorėkite keistis. Kai būsite pasiruošęs, atsiras ir Mokytojas. O gal jis jau šalia, tik jūs nepastebite?

Veiksmai. Vien tik perskaičius knygas ir bendraujant su reikiamais žmonėmis, mažai kas pasikeis.  Pradėkite veikti! Po truputį, bet pradėkite. Keisitės jūs, pradės keistis ir jūsų aplinka.

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (10) to “Startinė pakuotė”

 1.   sekmeskodason 12 Vas 2010 at 21:51

  Tikslų ir svajonių įgyvendinimas bus daug veiksmingesnis, jeigu juos formuluosite esamuoju laiku, tarsi tai jau būtų įvykę. Pvz. Esu … Turiu… Galiu… Jaučiu…

 2.   inspeon 12 Vas 2010 at 23:36

  hm, norėtųsi tikėti, kad rinkimas, rūšiavimas, lipinimas, karpymas ir panašūs dalykai nesuvalgo viso laiko, per kurį galima ko nors pasiekti… mąstau.. šitaip ko gero žūčiau… bet, taip sakant, jei moki naudotis malda, būsi išgirstas..

 3.   sekmeskodason 13 Vas 2010 at 00:08

  Tikrai nesuvalgo, jei kartą per mėnesį iškerpi porą paveiksliukų, o kartais ir pusę metų nieko nedarai. o kiek laiko suvalgo TV žiūrėjimas? ar pagalvojot?:)

 4.   inspeon 13 Vas 2010 at 02:11

  Pagalvojom :) todėl ir neturim :)

 5.   sekmeskodason 13 Vas 2010 at 08:36

  Tikrai pagarba dėl TV! :)

 6.   Ramintaon 13 Vas 2010 at 20:39

  Puiki knygos (beje, ir filmo) “The secret” idėjų santrauka:)

 7.   sekmeskodason 14 Vas 2010 at 10:41

  Labai seniai tą filmą žiūrėjau. Bet jeigu jūsų palyginimas teisingas (o manau jis teisingas) man prireikė 3m suvokti ir tikrai daryti tai ką jie savo filme nori pasakyti. Ačiū!

 8.   Petrason 15 Vas 2010 at 14:27

  Taip ir toliau :)

 9.   malloryon 16 Vas 2010 at 13:32

  Norėtųsi didesnių foto. Kam vaizduoti tai, kas yra neįžiūrima…

 10.   tadaskornelison 16 Vas 2010 at 23:45

  patiko paskutinė dalis įrašo.

Trackback URI | Comments RSS

Rašyk komentarą