BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: 'Idėjų bankas/BANK OF (BUSINESS) IDEAS' kategorija

sekmeskodas

Trys idėjos fotografijai

Šįvakar dar kartą pasvajojau, kaip būtų puiku mokėti profesionaliai fotografuoti…

1. Retro/ Vintage stilius. Šiandieniniame “Žmonės” numeryje užtikau įspūdingas REDLUK namų retro fotosesijos (mama-dukra tema) nuotraukas. Panašių atvirukų serija būtų populiari ne tik Lietuvoje, kur daug kas “kreizėja” dėl šio stiliaus, bet ir visame pasaulyje, nes šiuo metu siaučia gan stipri www.postcrossing.com banga .

2. Filmų herojų tematika. Tame pačiame žurnale yra automobilio reklama filmo “Herojai“  motyvais. Kodėl gi netiesiogiai nepanaudojus visų garsių serialų motyvų tiems patiems atvirukams, plakatams ar kitiems reklaminiams projektams? (Jeigu pažiūrėsite rusišką serialą “Internai”, sužinosite iš kur “Dr House” režisieriui kylo mintis apie “daktarą” :) )

3. “Dvynukų” idėja.

Įdomiai turėtų atrodyti daiktų serija “Double“, daiktai - dvynukai. Dvi vienodos kėdės, du garuojantys kavos puodeliai, du vienodi medžiai ar du identiški balandžiai besiprausiantys rudeniškoje baloje (gaila fotoaparatas tuo metu liko namie :) )

Kokią fotosesiją surengtumėte jūs?

P.S.1. Kodėl iki šiol nėra “Neregėtos Lietuvos” serijos atvirukų?

P.S.2. Belle-blanc labai estetiškos nuotraukos ir muzika - “paskanaukit”!

Rodyk draugams

sekmeskodas

Verslas Lietuvos pajūryje

Jeigu palygintumėte Palangos paplūdimį su arabiškuoju ( pvz. Tuniso), tarp jų pastebėtumėte vieną panašumą - paplūdimio prekeivius. Ir vieną didžiulį skirtumą - prekeivių elgseną.

Gal pardavimai taptų efektyvesni, jei  lietuvių prekeiviai, garsiu šukavimu reklamuodami karštus čeburekus ir šaltą alų ne skuoste praskuotų pro šalį, tarsi tikslas būtų įveikti kuo ilgesnę paplūdimio distanciją, o prieitų asmeniškai bent jau prie kas antro poilsiautojo ir pasiūlytų nusipirkti ką nors valgomo, kaip tą daro arabai? Nesvarbu, kad yra didelė tikimybė išgirsti “ne”. Arabai “ne” girdi tūkstantį kartų per dieną, o vis tiek maloniai šypsosi ir toliau siūlo pirkti (apie kraštutinumus ir įkyrius pardavėjus ne šį kartą).

Įdomu stebėti krantan priplaukusią valtį, parduodančią rūkytą žuvį, tarsi ši buvo ką tik pagauta ir išrūkyta. Nežinodami, kad didžioji dalis šaldytos žuvies atkeliavusi iš Kinijos, o  čia tik išrūkyta, lietuviai mielai ją perka ir dar veža lauktuvių namiškiams. Lygiai taip pat, Vilniuje, prie Žaliųjų ežerų smagu  stebėti mašiniuką-parduotuvėlę su užrašu “Pajūrio žuvis”. Gal ir pajūrio, bet kažin ar lietuviško. Apskritai, Baltijos jūra - viena iš labiausiai užterštų jūrų pasaulyje ir jos žuvų valgyti nerekomenduojama (skanaus valgantiems :) )

Rodyk draugams

Next »