BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aš pilnavertiškai nugyvenu kiekvieną dieną. Kasdien šimtamyliais žingsniais artėju prie savo svajonių ir tikslų įgyvendinimo. O tada kuriu naujus tikslus, kurių taip pat energingai ir su malonumu siekiu ir įgyvendinu. Smagu veikti, gera matyti pasiektą rezultatą.

AUKŠČIAUSIA VIZIJA. Šviesu, saulėta, kvepia apelsinais. Šiltas vėjelis sklando aplinkui, išdykėliškai įsisuka į mano šviesius plaukus ir į baltą ilgą suknelę.  Ryškiaspalvės gėlės trumpam patraukia mano žvilgsnį. Nesusilaikau neįkvėpusi jų sodraus aromato. Jaučiuosi taip gerai, kaip niekada anksčiau. Linksma, gera, norisi šokinėti iš laimės, kad man ir aplinkiniams taip puikiai sekasi, kad  esame laimingi, sveiki, veiklūs ir jau daug pasiekę. Kiekviena diena nugyventa prasmingai, bendrauju su įdomiais, pozityviais žmonėmis, kurie man padeda siekti tikslų. Jaučiuosi kaip paauglė, nesvarbu, kad man šiek tiek daugiau. Kasdien su malonumu sportuoju, valgau šviežią ir sveiką maistą, kuri gaminu pati arba man padeda pagalbininkė. Gyvenimas puikus ir aš pati sąmoningai kuriu savo nuostabią tikrovę.

AUKŠČIAUSIAS TIKSLAS. Kiekviena diena yra prasmingai praleista, nuveikiant visus suplanuotus malonius darbelius, kurie, žinau, artina mane prie svajonių ir  tikslų realizavimo. Turiu gerų draugų, ištikimų partnerių ir patikimų pagalbininkų, tad mūsų komanda puikiai susidoroja su visais iššūkiais. Dirbu mokymų -  konsultavimų srityje, esu gerai žinoma kaip profesionali anglų k. dėstytoja, koučingo specialistė. Dirbu ne pilną darbo dieną, laiko, dėl mano efektyvaus planavimo, užtenka  pomėgiams bei laisvalaikiui.

ROLĖS. Esu žmogus, kuris ne tik ima, bet ir duoda kitiems tai, ko norėtų sulaukti pats. Esu žmogus, asmenybė, draugė,  žmona, mama, mokytoja, patarėja, partnerė, lektorė ir konsultantė. Esu daug pasiekusi, daug mačiusi ir mielai dalinuosi šiais dalykais su kitais.

RESURSAI. Užrašų knygutė, svajonių ir pasiekimų dienoraštis, internetas, supermokytojo svetainė, mano mokymų, idėjų, projektų ir kitos visuomeninės veiklos blogas, mano finansų e-programėlė, į mano gyvenimą nuolatos ateinantys nauji mokytojai ir pagalbininkai, mano mokiniai, mano šeima ir artimi žmonės.

SVARBIAUSI PUNKTAI.

Sveikata ir puiki savijauta:

 1. Kokybiškas natūralus maistas, maitinuosi reguliariai, 2-3l vandens per dieną.
 2. Apsieinu be TV žiūrėjimo.
 3. Kasdien minimum 20 min.sporto.
 4. Bėgioju kas antrą dieną.
 5. Vasarą - dviratis, žiemą - sporto klubas.

Kaip yra šiandien?

 1. Maistas ganėtinai natūralus, dažniausiai be konservantų, hidrogenizuotų riebalų ir genetiškai modifikuotų elementų, tačiau kartais pavalgius -  vėl valgau, nors nesu alkana. Vanduo - darbo dienomis - minimum du litrai, savaitgaliais dažnai nepavyksta įvykdyti normos.
 2. Jau 5 dienos, kai TV neįjungiamas, jo visai nepasigendu, tik šiandien kompiuteryje pažiurėjau 30 min. man patikusio filmo.
 3. Kasdien mankštinuosi vidutiniškai po l0 min.
 4. Bėgioju geriausiu atveju kartą per savaitę.
 5. Nei sporto klubo, nei dviračio.

Darbas ir laisvalaikis:

 1. Dirbu 4-5 dienas per savaitę, po 4-5 val. kasdien.
 2. Likusiu metu sportuoju, bendrauju su žmonėmis, mokausi naujų dalykų ( atgaivinu prancūzų ir vokiečių kalbas, grįžtu prie kinų kalbos mokymosi, mokausi naujų šokių), skiriu laiko šeimai. Be abejo, keliauju po pasaulį.
 3. Sekmadienio vakarais susidarau savaitės planą, kiekvieną vakarą jį pasitikslinu.

Kaip yra šiandien?

 1. Dirbu 5 dienas per savaitę, po 6-8 valandų, kartais ir savaitgaliais.
 2. Likusiu metu mankštinuosi, organizuoju, strateguoju įvairius dalykus, bendrauju su mokiniais, tačiau laiko mokytis naujų dalykų neturiu arba tiksliau nieko nedarau, kad turėčiau. Planuoju kelionę (finansiškai, morališkai ir visaip kitaip J).
 3. Planavimas ant popieriaus dabar nėra toks dažnas, kaip anksčiau, duočiau už jo vykdymą gal kokius 3-4 balus.

l METŲ REZULTATAI (2010 11 07)

Supermokytojo mokykla gerai žinoma Vilniuje, mokinių antplūdis, man padeda 2-3 anglistai. Mūsų mokyklėlė -  kaip jauki menininko dirbtuvėlė ar žavus vintažinis butikas. Studentai mokosi ne tik anglų kalbos, dalijasi patirtimi, išsikelia tikslus, mokosi juos įgyvendinti, tobulėja…Turiu 3 laisvus darbo dienų vakarus, lankau šokių kursus ir dramos studiją. Esu sveikut sveikutėlė, dabar manyje tupinti bėdelė -  išnykusi. Dėstau ne tik anglų kalbą, bet vedu seminarus mokytojams ir jaunimui, rašau straipsnius, bendrauju ir bendradarbiauju su užsieniečiais. Turiu pakankamai finansų įsigyti nuosavo nekilnojamo turto, taip pat atsidėti finansinės nepriklausomybės fondui. Supermokytojo blogas yra populiarus ir  turi daug bendraminčių.

90 DIENŲ REZULTATAI (2010 02 05)

Esu grįžusi iš kelionės po JAV, pasitobulinusi kalbų ir gyvenimo kursuose, susiradusi daug draugų, bendraminčių, partnerių užsienyje. Sveikatos problemėlės nebėra. Intensyviai renkasi naujos grupės. Dirbu ne viena, man padeda keletas nuostabių anglistų. Dirbu darbo dienomis, savaitgaliais pamokų nebeturiu, mokausi prancūzų kalbos. Vaikštau 1-2 k. per savaitę į sporto klubą. Pildau blogą, turiu facebook‘e  300 pasekėjų. Lauke žiema, širdy pavasaris.

Originalus receptas ir paaiškinimas ką aš čia rašiau yra  čia:

Patiko (0)

Rodyk draugamsTrackback URI | Comments RSS

Rašyk komentarą