BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
sekmeskodas

Sėkmingai Užsikodavusi jau 1 metus

“Aš pilnavertiškai nugyvenu kiekvieną dieną” - rašiau  2009 11 08 pradėdama blogą Sėkmės Kodas.

Laikas pasižiūrėti, ką nuveikiau per metus,  kai kada ypač stengdamasi, o kartais tiesiog ramiai leisdama dienas, nusiteikusi, kad  “viskas vis vien bus gerai”.

Buvo siekiami tokie TIKSLAI:

Kaip yra šiandien (juodu šriftu)

Sveikata ir puiki savijauta:

  1. Kokybiškas natūralus maistas, maitinuosi reguliariai, 2-3l vandens per dieną - maitinuosi namie ruoštu maistu ( 90%), geriu daug vandens.
  2. Apsieinu be TV žiūrėjimo - namie nėra nei vieno televizoriaus !!!
  3. Kasdien minimum 20 min. sporto - kai kada ir daugiau; mankšta būtinas elementas.
  4. Bėgioju kas antrą dieną - bėgioju maksimum kartą per mėnesį.
  5. Vasarą - dviratis, žiemą - sporto klubas. - Dviračiui - taip, sporto klubui - ne! (Lekiu bėgimo takeliu, o vaizdas pro langą stovi vietoj.

Darbas ir laisvalaikis:

  1. Dirbu 4-5 dienas per savaitę, po 4-5 h kasdien. - Dažniausiai dirbu 5 dienas, būna, kad ir savaitgaliais pasidarbuoju.
  2. Likusiu metu sportuoju, bendrauju su žmonėmis, mokausi naujų dalykų ( atgaivinu prancūzų ir vokiečių kalbas, grįžtu prie kinų kalbos mokymosi, mokausi naujų šokių), skiriu laiko šeimai. Be abejo, keliauju po pasaulį - Sportuoju, tikrai daug bendrauju (todėl labai vertinu laiką ,kai galiu pabūti viena ir suvirškinti visus įspūdžius bei informaciją), mokausi dalykų, susijusių su asmeniniu tobulėjimu ( šiandien tie dalykai - viešasis  kalbėjimas ir ruošimasis dirbti su paaugliais saviugdos temomis). 2010 vasarą mokiausi toliau prancūzų kalbos, bet apmąsčiusi prioritetus ir tikslus - lioviausi. Šokiai dar laukia savo eilės . Su šeima bendrauju artimai, santykiai su antrąja šeima taip pat pakilo į aukštesnį lygį (kampai nusiglūdino, viskas stojo į vėžes). Kelionės? JAV (vis dar su nostalgija prisimenu paskutinę žiemą ir mintyse rezgu planą grįžti į vakarinę pakrantę). Tunisas - trumpas ir smagus pabėgimas į dar nematytą žemyną.
  3. Sekmadienio vakarais susidarau savaitės planą, kiekvieną vakarą jį pasitikslinu - naujos savaitės planas atsiranda dažniausiai pirmadieniais, o tikslinamas kiekvieną dieną.

Ar skirtumas labai žymus, lyginant su 2009 11 08 ?  Senas įrašas.

l METŲ REZULTATAI (2010 11 07) - taip prieš metus “mačiau” savo ateitį

Supermokytojo mokykla gerai žinoma Vilniuje - tikiu, kad žinoma geriau nei prieš metus.

Man padeda 2-3 anglistai - esame trys anglistės šiuo metu.

Studentai mokosi ne tik anglų kalbos, dalijasi patirtimi, išsikelia tikslus (…) - stengiuosi, kad taip ir būtų.

Turiu 3 laisvus darbo dienų vakarus, lankau (…) -  Tikrai turiu, bet juos naudoju naujai veiklai - esu būsima “Kito Varianto” lektorė.

Esu sveikut sveikutėlė, dabar manyje tupinti bėdelė išnykusi. - Taip.

Dėstau ne tik anglų kalbą, bet (…. )- Judu link to. Prieš metus nė negalvojau, kad prisijungsiu prie “Kito Varianto”, bet pačiu laiku - čia tiek nuostabių, aktyvių ir tobulėjančių žmonių - gera tobulėti kartu Noriu  būti teigiamų pokyčių dalis, mokytis ir savo patirtimi įkvėpti kitus judėti pirmyn, nes galime daugiau nei įsivaizduojame!

Dabar pats geriausias laikas NAUJIEMS tikslams

NAUJIEMS pokyčiams

NAUJOMS idėjoms

NAUJAM įkvėpimui

ir

NAUJIEMS žmonėms

 

Patiko (0)

Rodyk draugamsTrackback URI | Comments RSS

Rašyk komentarą